KURUMSAL

Ekosan Evye / Hakkımızda

1982 yılından bu yana evye, otomotiv, beyaz eşya, mutfak gereçleri gibi sektörlere hidrolik pres, özel makineler ve kalıplar yapmaktayız. Ayrıca yurt dışında farklı ülkelerde ve yurt içinde evye, otomotiv, beyaz eşya tesisleri kurmuş bulunuyoruz. 2002 yılında başladığımız paslanmaz evye imalatımızda, yılların kazandırdığı tecrübeyi TÜBİTAK ve üniversiteler ile birleştirip sektöre yeni kazanımlar yapıyoruz.

İlkelerimiz; kaliteli ürün,müşteri memnuniyeti ve bol ürün çeşidi. Bu doğrultu da kendi makinemizi ve kalıbımızı yapmaktayız. 2015 yılında kurmuş olduğumuz firmamıza ait fabrikamız da entegre tesisleşmemi-zi tamamlayarak hem paslanmaz çelik evye üretimine hemde hidrolik pres imalatına devam etmekteyiz

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak. 

 

Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir firma olmak.

WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp